Оберіть послугу, яка Вас цікавить
ПОСЛУГИ
БІЗНЕС-АРХІТЕКТУРА
SEO
CMM
КОНТЕКСТ
МАРКЕТИНГ
ДИЗАЙН
КОПІРАЙТИНГ
ТАРГЕТ
ВЕБ-ДИЗАЙН
БІЗНЕС-МАРКЕТИНГОВА ОСВІТА
Розробляємо стратегію розвитку підприємства, бізнесу, особистого бренду, майстра тощо. Бізнес-архітектура — це дорожня мапа вашої справи, фундаментальна основа всього, без неї ваш бізнес закриється через 9 місяців з вірогідністю 4/5, а ви навіть не зрозумієте як це сталось. Послуга БА надається власником агентства, охоплює всі сфери і містить детальні рекомендації щодо розвитку бізнесу, особистого бренду (в залежності від потреб). Створили 41+ проект з бізнес-архітектури.

 • Розкажіть про свій проект, а ми під нього підберемо індивідуальний план розвитку
 • Створення бізнес-плану, робочої бізнес-моделі
 • Працюємо з усіма питаннями зі сфери маркетингу, ведення бізнесу
 • Розв’язує проблеми проекту, продукту, власника
Надаємо ґрунтовну бізнес-освіту власникам. Бізнес-маркетингова освіта вирішує питання і проблеми бізнесу шляхом навчання власника тонкощів ведення бізнесу чи окремого його аспекту. Послуга є авторською і надається власником компанії Matis and Mary та керівниками відділів. Маємо досвід опрацювання з 230+ власниками бізнесів.

 • Комплексний аналіз наявної бізнес-стратегії або ж поетапне створення нової
 • Сформована загальна картина вашого бізнесу в розрізі «сьогодні — в майбутньому»
 • Шляхи розв'язання проблемних питань вашої справи
 • Детальний аналіз продукту, ринку, цільової аудиторії і конкурентів
 • Підвищення професійної та особистої ефективності власника
 • Розуміння бізнес-процесів на всіх рівнях управління
 • Повне пакування продукту/послуги, брендинг і позиціювання
 • План масштабування із залученням нових працівників і для оптимізації процесу продажів
Веб-дизайн сайтів — це створення дизайнерського сайту у корпоративному стилі з дотриманням брендингу і позиціювання. Унікальний дизайн веб-сайтів потрібний орієнтованим на перспективний розвиток компаніям, особистим брендам, майстрам, оскільки він посилює айдентику і налагоджує комунікацію зі споживачем. Дизайн сайту від Matis and Mary — це не лише створення сайту, а і втілення філософії продукту.  Крім створення веб-дизайну, налаштування управління ними і створення функціонального сайту. Працюємо з WordPress, Opencart, PHP.

Таргетована реклама — це  рекламування на цільову аудиторію в Instagram, Facebook.     Працюємо з різними нішами, зокрема, з висококонкурентними. Гарантований результат з першого запуску. Застосовуємо перевірені на власному досвіді технології, створюємо рекламні кампанії, що конвертують.

 • Тощо
 • Оформлення електронних матеріалів
 • Розробка рекламних креативів
 • Монтаж відео
 • Створення мудбордів
 • Організація фотосесії та обробку фото
 • Робота з матеріалами з фотосесій
 • Створення stories та дописів (статика та динаміка, відео, моушн дизайн)
 • Дизайн для обкладинок highlights в соцмережах
 • Підбір кольорової гами та шрифтів
 • Розробка фірмового стилю
Контекстна (PPC) реклама — це ефективний інструмент для інтернет-маркетингу і нарощення лідів. Контекст налаштовують для знаходження теплих лідів, підвищення впізнаваності у пошуковій системі і залучення лояльних споживачів у різноманітних нішах. Маємо успішний досвід роботи з 40 нішами.  
Пошукова оптимізація сайту — це комплекс заходів з внутрішньої і зовнішньої оптимізації сайту з метою отримання безкоштовного трафіку. Комплексне просування сайту дає найкращий якісний результат для бізнесу, ваш сайт буде виглядати бездоганно для користувача і привабливо для алгоритмів Google, за якими відбувається ранжування. SEO-просування виведе ваш сайт на 1-ші позиції. Працюємо лише з білими методами просування на ринок України та світу, що приносять високий результат.
Комплексне просування в соцмережах — запорука успішного розвитку бізнесу. Ведення сторінки в Instagram (чи інших платформах) відбувається в супроводі маркетингової стратегії. Ми застосовуємо перевірені нами інструменти для оформлення профіля, дописів та історій, проведення рекламних кампаній і гівів для того, щоб наростити кількість лояльних підписників і підвищити впізнаваність бренду. Зокрема, місія Matis and Mary — сформувати і посилити філософію і цінності продукту, з допомогою чого добиваємось лояльності і довіри споживача.
Пишемо контент для потреб бізнесу, проекту чи особистого бренду. До кожного тексту — маркетингова стратегія з детальним аналізом продукту і урахуванням цільового читача і Tone of Voice бренду. За допомогою текстів комплексно продаємо продукт, компанію і вигоду цільової дії. Результатом нашої співпраці є копірайтинг, який виокремлює сильні сторони вашого бренду серед конкурентів, містить ключі, які виведуть компанію в ТОП.
 • Наповнення блогів, написання статей для нарощення впізнаваності бренду
 • Створення прес-релізів, текстів для email-розсилок
 • Дописи та історії для соцмереж з веденням
 • SEO і LSI тексти для просування сайту
 • Рекламні тексти для таргетованої і контекстної реклами
 • Інші види контенту
Послуги маркетингу від Matis and Mary — це індивідуальні рішення з онлайн та офлайн маркетингу. Наш підхід у роботі полягає у створенні нового бачення комплексної роботи з продуктом, створення його філософії, застосування всіх найбільш ефективних інструментів для реалізації задачі власника і навіть більше. Ми працюємо з репутацією бренду з моменту створення стратегії, таким чином нарощуючи позитивний рейтинг. Як правило, 97% користувачів Інтернету купують товар з огляду на рейтинг бренду.
Отримали 10 529 кліків і 428 286 переглядів на вузькопрофільні нотаріальні переклади документів, CTR з нуля ріс на 10,72%
Сфера: перекладацькі послуги

Комплексне просування підвищило кількість купівель з соцмереж з 1 на тиждень до 5 на день.

Майстриня отримала бізнес-маркетингову освіту з покроковим ядерним планом розвитку власного бренду, створенням команди з нуля

Отримали 3908 кліків на рекламу килимків 3D, збільшили кількість продажів 2,5 рази.
Сфера: автомобільні аксесуари

Сфера: настільні ігри та розваги

Сфера: ювелірні вироби, особистий бренд
Збільшення трафіку на 137%, стабільна діяльність і взаємодія зі споживачем, повний медійний план розвитку, готовий до втілення.
Створили антикризову стратегію розвитку компанії під час пандемії, виокремили позиціювання серед сильних конкурентів.

Cтворили контент для бренду з нуля для сайту, чим підвищили впізнаваність.
Сфера: охоронні системи
Сфера: магазин нішевого
взуття відомих брендів

Сфера: сфера розваг і відпочинку
Запуск реклами на ринок США. CTR збільшили на 12,65%, показник відмов знизився на 14,26%, дохід компанії зріс на 8,99%.
Cфера: кафе
Сфера: виробництво елеваторів

Сфера: особистий бренд бізнес-консультанта

Сфера: виробництво винної продукції

Створили стилістику сторінки, розробили дизайн тематичних дописів згідно з брендбуку, надали консультацію власнику.

Створили концепцію експерта, стратегію виходу в онлайн публічної особистості, сайт і соцмережі, що допомогло збільшити кількість підписників в соцмережах на у 3 рази.

Концепція виходу на ринок Європи на експорт і повна консультація з покращення роботи юридичного, маркетингового та відділу продажів.

Зріз ринків Азії, Британії, США, Канади з концепцією виходу на міжнародний ринок, створений інструментарій для покращення показників відділу продажів.

Clever
Study
планета
ігор
Charismatic
Homyn.
kitchen
збільшили дохід з нуля до 1 200 000 гривень у місяць, охопили українців усього світу, закріпились у ТОП-2 бізнесів з України. З 2023 року масштабуємо бізнес на +8 держав.
розробили маркетингову стратегію з нуля для комплексного ведення.
створити бізнес з нуля у онлайні, наростити базу клієнтів, сформувати колектив і масштабуватись, забезпечити мінімальний вал у 1 000 000 грн на місяць.
Задачність:
Задачність:
Що зробили:
Результат:
Особливості:
Що зробили:
позиціювання і корпоративний стиль, повну архітектуру бізнесу, сайт для замовлення послуг і авторів, запустили всі можливі канали маркетингу, регулярне ведення соцмереж як основного каналу комунікації з клієнтом.
Результат:
Особливості:
Clever
Study
Homyn.
kitchen
планета
ігор
Charismatic
Задачність:
Задачність:
Що зробили:
Результат:
Особливості:
надати власниці бізнес-маркетингову освіту, створити мапу розвитку бізнесу під час війни, забезпечити ресурс для масштабування точок,розширення колективу.

Результат:
менторство для власниці, провели аналітику бізнесу і забезпечили стратегію розвитку компанії, оновили систему організації, набору персоналу, логіку формування продажу, надали базову оцінку бізнес-інструментів, соцмереж і каналів трафіку.

Особливості:
оновлена команда і стабільна робота бізнесу у період кризи, у соцмережах понад 4000 підписників, власниця відкрила ще одну успішну офлайн-точку, делегувала технічні обов’язки і приділяє час родині, дітям, не пропускаючи моменти разом.

Що зробили:
головним рушієм змін були не ми, а саме власниця, адже під пріоритет розуміння народжувались рішення, які одразу закріплювались, як фундамент розвитку, а не були точковою дією. Оплачуване хобі стало системою і бізнесом.

Clever
Study
Homyn.
kitchen
планета
ігор
Charismatic
Задачність:
Що зробили:
Результат:
Особливості:
Особливості:
на старті повністю відсутня маркетингова стратегія і розуміння шляхів розвитку проекту власниками, необхідність антикризової стратегії для перезапуску під час пандемії.

Результат:
підвищили продуктивність компанії на 82%, дохід зріс на 650 тисяч гривень у середньому на місяць, продали неліквіди і налаштували стабільну роботу Клубу.

Що зробили:
повний аналіз життєдіяльності проекту і стратегію перезапуску бізнесу, посилили брендинг, регулярне ведення соцмереж і телеграм-каналу, надали і втілили рекомендації щодо каналів маркетингу.

Задачність:
створити антикризову стратегію для Клубу, оновити бізнес-процеси компанії і надати бізнес-маркетингову освіту щодо застосування інструментів маркетингу. Збільшити продажі через СММ-залучення, адже бренд програвав у впізнаваності по Україні.

Clever
Study
Homyn.
kitchen
планета
ігор
Charismatic
Задачність:
Що зробили:
Результат:
Особливості:
Особливості:
потреба створення власну екологію діяльності аби зайняти унікальне місце на ринку.

Результат:
з допомогою онлайн-маркетингу продажі зросли на 62%, бізнес пережив початок війни і єдиний працював, коли конкуренти закрились.

Що зробили:
створили бізнес-архітектуру, втілили рекомендації щодо масштабування, запустили стабільне ведення соцмереж, рекламування, посилили корпоративну айдентику.

Задачність:
виведення бізнесу в онлайн з нуля і створення бренду, автоматизувати процеси роботи бізнесу як системи і команди спеціалістів, надати власнику бізнес-маркетингову освіту.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?